CECCATO WIS SEERIA KRUVIKOMPRESSORID

CECCATO WIS SEERIA KRUVIKOMPRESSORID

Meie eesmärk on pakkuda kompressoreid, mis täielikult vastavad ja isegi ületavad ootusi ja nõudmisi. WIS seeria õlivabad kruvikompressorid on loodud aastakümnete pikkuse kogemuse baasil selles valdkonnas.

Eelised:

  • Sertifitseeritud 100% õlivaba suruõhk – õlivabade kruvikompressorite poolt toodetud suruõhk on vastavuses ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) nõuetega. CLASS 0 tähendab nullriski saastumisele, toodangu kahjustumisele, valmistoodangu ebaturvalisusele, tööseisakutele, mis tulenevad ebakvaliteetsest suruõhust ja loomulikult kaudselt aitab hoida ettevõtte mainet. 
  • Suurepärane tõhusus ja jõudlus – Konkurentsivõimelisuse säilitamiseks on tootmiskulude vähendamine üks olulisemaid eesmärke. Pakutava tehnoloogiaga saavutate märkimisväärse energia- ja seega ka kulude kokkuhoiu. Vastavalt suruõhu tarbimisele automaatselt reguleeritava kompressori tootlikkusega tarbitakse vaid minimaalne vajalik kogus elektrienergiat.
  • Vesipritsega kruvitehnoloogia – WISAIR seeria kruvikompressorite südameks on unikaalne vesipritsega kruvielement. Rootorid on kaetud polümeriseeritud keraamikaga ning elemendis on õli asemel kasutusel vesi. Samuti on kruvielemendi laagrid vesimääritavad. See kõik kokku tagab WIS seeria kruvikompressorite poolt toodetava suruõhu täieliku õlivabaduse.

Küsi lisainfot: