CECCATO OFCS SEERIA SPIRAALKOMPRESSORID

CECCATO OFCS SEERIA SPIRAALKOMPRESSORID

Õlivabad spiraalkompressorid ECOLIFE 1,5 - 15 KW

Õlivabad spiraalkompressorid pakuvad 100% õlivaba suruõhku sellelt puhtust nõudvatesse rakendustesse nagu laborid, haiglad, õppeasutused, hambakliinikud, toiduainetetööstus jne. Need ISO 8573-1 CLASS 0 sertifikaadiga kompressorid on lihtsad kasutada ja hooldada ning on ruumisäästlikud. Spiraalkompressorid välistavad õlisaaste riskid pakkudes samas efektiivset, vastupidavat ja säästlikku suruõhuallikat. 

Eelised:

  • Sertifitseeritud 100% õlivaba suruõhk – Ceccato spiraalkompressorid toodavad 100% puhast ja õlivaba suruõhku, mis vastab ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) standardile. CLASS 0 tähendab nullriski saastumisele; välistab toodangu kahjustumise ja tervisele ohtlikuks muutumise ebakvaliteetse suruõhu tõttu; välistab suruõhu kvaliteedist tulenevad tööseisakud ja aitab hoida firma mainet.
  • Madal müratase – Spiraalelementide madal pöörlemiskiirus tagab Ceccato spiraalkompressorite äärmiselt madala mürataseme. See annab vabaduse spiraalkompressoreid paigaldada kõige erinevamatesse töökeskkondadesse.
  • Energiatõhusus – Ceccato spiraalkompressorid in ideaalsed rakendustesse, kus paindlikkus ja energiatõhusus on kriitilise tähtsusega. Üleliigsed kulutused energiale on välistatud tänu kompressori automaatsele seiskumisele peale vajaliku rõhu saavutamist. 
    Super Multi seeria spiraalkompressorid on varustatud mitme spiraalelemendiga. Neil kasutatav tehnoloogia reguleerib töötavate spiraalelementide arvu vastavalt suruõhu tarbimisele.
  • Vähene hooldevajadus – Ceccato spiraalkompressorid on lihtsad ja usaldusväärsed. Spiraalkompressoritel on liikuvate osade arv viidud miinimumini, mis tagab pikaajalise ekspluatatsiooni vähese hooldevajadusega.

Küsi lisainfot: