Ceccato CSL SEERIA (2,2 - 15 Kw)

Ceccato CSL SEERIA (2,2 - 15 Kw)

 Vaata veel Ceccato CSL seeria kompressorite pilte >>

Ceccato CSL seerias on suur valik erinevate võimsustega kompressoreid. Tootlikkusega alates 220L/min - 1631L/min, Antud seeria kompressorid on saadaval ainult mahutil. Mahuti suurust on võimalik valida 200L, 270L ja 500L vahel. 

Vastavalt suruõhu kvaliteedivajadusele on kompressorid saadaval ka koos jahutuskuivatiga. Kuivatid on paigutatud kompressori küljele, mis ei nõua lisapinda kompressori paigaldusel.

 

         Koos jahutuskuivatiga                         Ilma jahutuskuivatita

 

Ceccato CSL seeria kruvikompressorid on kompaktsed, madalate hoolduskuludega, lihtsalt hooldatavad ja võrreldes kolbkompressoritega:

♦  35% energiasäästlikumad
  Madalama müratasemega
  Usaldusväärsemad
♦  Töökindlamad
  Võivad olla 100% järjepidevalt koormatud 24H

Ceccato CSL seeria on Ceccato kruvikompressorite kõige lihtsam ja odavam seeria. CSL seeria kompressorid on mõeldud klientidele, kellele on oluline järjepidev suruõhu olemasolu peale nupuvajutust tööpäeva alguses. Klientidele, kellel pole oluline, kas kompressoril on digitaalne juhtpult erinevate seadistusvõimalustega, maksimaalselt madal müratase, sagedusmuundur jne.

CSL seeria kompressoritel on siiski olemas kõik vajalik, nagu töötunnilugeja, õhumahuti, rõhuautomaatika, manomeeter, hädaseisak õli kuumenemisel jne. Kuna CSL seeria kompressorid on kõik mahutil, siis need on hiljem tarvis ühendada ainult pistikuga vooluvõrku ning alustada tööd.

Antud seeria kompressori hinnad hakkavad alates 1990.- Eurost + KM

Laos hoiame järjepidevalt järgnevaid Ceccato CSL seeria kompressoreid:

Ceccato CSL 7,5 200 D   (Kompressor koos 200L mahuti ja kuivatiga. Maksimaalse töörõhuga 8 Bar ja tootlikkusega 600L/min)
Ceccato CSL 10  200 D   (Kompressor koos 200L mahuti ja kuivatiga. Maksimaalse töörõhuga 10 Bar ja tootlikkusega 800L/min)

Kompressoritest rohkem üldist ja tehnilist infot näeb Ceccato CSL seeria brošüüridelt!

Küsi lisainfot: