Hooldustarvikute ja varuosade hinnapäring

Et hoida oma kompressorit töökorras ning tagada pikk eluiga, tuleks kompressorit hooldada korrapäraselt ning koolitatud hooldustehnikute poolt. 

 

Küsida võib julgelt kõikide kompressoritootjate hooldustarvikuid ja varuosasid!

Nagu Nt.: Alup, Almig, Gardner Denver, Bottarini, Atlas Copco, Agre, Ceccato, Compair, Ingersoll-Rand, Kaeser, ABAC, Balma, Boge, Fiac, Fini, Mahle, Mark, Mattei, Rotair, Tamrock, Ecoair, Sullair, Nuair, Airpress, Shamal,  Worthington Creyssensac jne

Enamlevinud kompressorite hooldustarvikuid hoiame laoseisus, et tagada vajadusel kohene hooldus ja uued varuosad. Nende puudumise korral oleme võimelised pakkuma kiirtellimust, ehk mõnepäevalist tarneaega.
  
Samas on meil pakkuda laost ka erinevaid kasutatud kruvikompressorite osasid. Nendeks on näiteks elektrimootorid, radiaatorid, ventilaatorid, kontrollerid (juhtpuldid), õhuklapid, kruvielemendid  jne


Kompressori varuosa või hooldustarvikute päringu edastamisel oleks hea kui täidate allolevas tulbas teada olevad kompressori andmed ja kirjutate lisainfosse, mida täpsemalt tarvis. Kiirema vastuse saamiseks võite olemasolu korral lisada varuosa tootekoodi või nende puudumisel lisada pildid.