Hooldus & remont

Et hoida oma kompressorit töökorras ning tagada pikk eluiga, tuleks kompressorit hooldada korrapäraselt ning koolitatud hooldustehnikute poolt. 

 

Pakume lisaks Ceccato seadmetele ka teiste kompressori tootjate kompressoritele hooldust ja remonti.

    

Hooldame ja remondime kompressoreid nii töökojas kui ka kliendi juures. 


   Teostame kompressoritele regulaarset hooldust ja remonttöid nagu:

- Õli, õlifiltri, õhufiltri, rihmade, separaatori, tihendite jne. vahetust
- Remonttöid, mille käigus parandame alumiinium radikaid, taastame ja ehitame vajadusel uusi spetsiifilisi komponente nagu õhuklappidele jne 
- Defekteerime kompressoreid, mille tulemusena ütleme, kus seadmel viga on, mis komponendid tuleb vahetada või remontida, kaua võtab aega komponenti tellimine ja tööde teostamine ning palju maksma läheb.
- Paigaldame automaatikat kolbkompressoritele ja vajadusel ehitame probleemsed ringi.
- Teostame remonttöid, nagu kruvielementide lihvimine ja laagrite vahetus.
- Joodame ja keevitame alumiiniumist õli või suruõhku lekkivaid kompressori radiaatoreid. 
- Taastame kahjustunud elektrimootori võlle ning laseme mähkida elektrimootoreid.

 

Kompressoritele suuremaid remonttöid teostame aga eelistavalt oma töökojas, kus saame tagada kiirema töökiiruse, parema kvaliteedi ning testida hiljem kompressorid korralikult koormuse all ära. 

    Juhul kui Teie kompressor on mõne teise Eestis tegutseva kompressoreid müüva ettevõtte poolt taastamatuks öeldud soovitame veel siiski julgelt ühendust võtta ja konsulteerida, kuna oleme MITMEID taastamatuks öeldud kruvikompressoreid saanud veel oma võimalustega remonditud ning mis hiljem veel aastaid kestab.

Juhul kui toote oma vana kompressori meile remonti või kannate maha aga suruõhku on jätkuvalt tarvis. Siis pakume oma klientidele UUE kompressori ostu puhul asenduskompressorit tellimis ajaks, kuni 10 000L/min või remondis oleku ajal rendile asenduskompressorit.