Tere tulemast Ceccato-Eesti kodulehele

Alates 2012 aasta lõpust esindame Eestis Ceccato brändi ettevõtega PELTOC OÜ. Oleme selle jaoks loonud kodulehe, et luua kõikidele klientidele Ceccato toodetest, kui ka üldiselt suruõhuseadmetest detailsem ülevaade.
Ceccato on tuntud Itaalia kompressoritootja aastast 1938, kes nüüdseks kuulub Atlas Copco gruppi, mis on hetkel maailma suurim suruõhuseadmete tootja. 

Ceccato tootevalikusse kuulub suur hulk erinevaid suruõhuseadmeid, nagu nt. kolb- ja kruvikompressorid, suruõhukuivatid, trassifiltrid, mahutid, soojusvahetid jne, kõikvõimalike erinevate töövaldkondade jaoks. 

Omale õige suruõhuseadme

  Omale õige suruõhuseadme leidmiseks oleme lisanud kodulehele võimalikult palju informatsiooni pakutavatest toodetest, nagu videod, abistavad arvutusprogrammid ja "Kasulik teada" lehe. Kui peaks siiski tekkima küsimusi, ei leia omale sobivat seadet või soovite nõu, võtke meiega julgelt ühendust ja aitame teid.
     Tänu meie meeskonna pikaajalisele ning suurele kogemusele erinevate kruvikompressorite, suruõhuseadmete ja teiste tööstusseadmetega, oskame soovitada igale kliendile vastavalt nende tööle optimaalse ning töökindlama lahenduse.

Järelteenindus

  Seadmete pika eluea ja töökindluse tagab just korrapärane hooldus kvaliteetsete hooldustarvikutega ning kogemustega hooldustehnik. Seega kõikidele meie poolt müüdud seadmetele tagame Eestis tehase garantii, hoolduse ja varuosad. Meie meeskond on lisaks läbinud tootjapoolse koolituse ja oleme ka autoriseeritud Ceccato hooldustehnikud.
    Meil on mitu mobiilset kompressorite hooldustehnikut, kes teostavad korrapäraseid hooldusi ja remondivad seadmeid üle Eesti klientide juures. Lisaks töökojas teostame kompressoritele suuremaid ja põhjalikumaid remonttöid, kus saame seadmed hiljem järjepidevas töös ja maksimaalses koormuses testida ning anda tehtud töödele garantii.   

Järelteenindusest, hooldusest ja remondist pikemalt näeb järgnevalt lingilt